جزییات آلبوم جدید «بمرانی» اعلام شد/۱۰ قطعه با حال و هوای متفاوت

جزییات جدیدی از محتوای این اثر موسیقایی در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.
جزییات آلبوم جدید «بمرانی» اعلام شد/۱۰ قطعه با حال و هوای متفاوت

با اعلام آغاز مرحله پیش فروش سومین آلبوم گروه موسیقی «بمرانی» با عنوان «گذشتن و رفتن پیوسته» جزییات جدیدی از محتوای این اثر موسیقایی در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.
آلبوم «گذشتن و رفتن پیوسته» به تهیه کنندگی احسان رسول‌اف توسط نشر «نوفه» شامل ۱۰ قطعه به نام‌های «به من بخند»، «گیسو»، «گذشتن و رفتن پیوسته»، «خیابون»، «مامان»، «مردمی»، «پپرونی»، «سرمست»، «تا کی» و «تنهای تنها» در بازار موسیقی منتشر می شود.

در توضیحات قطعه های منتشر شده در آلبوم «گذشتن و رفتن پیوسته» آمده است: «به من به خند» یک والس پر انرژی است. «گیسو» ریتمی تند و سریع دارد و صدای آکاردئون در آن محوریت دارد. آهنگ سوم آلبوم با نام «تو خیلی دوری» نیز چندی بیش به همراه ویدیو کلیپی زیبا منتشر شده است. «خیابونا» پرانرژی و شلوغ مثل خیابانهای تهران است و آهنگ «مامان» هم فضایی آرامش‌بخش دارد. آهنگ «مردمی» ریتم سه تایی دارد و سازهای بادی بیشترین نقش را در ایجاد فضای آن ایفا می کنند ... ریتم سوئینگ جَز برای آهنگ «پپرونی» انتخاب شده است. «سرمست» نیز فضایی آرام دارد و اولین حضور شعر کلاسیک فارسی در کارهای گروه «بمرانی» است. «تا کی» بسیار تند و پرانرژی و نهایتا با «تنهای تنها» که ریتمی متعادل دارد این مجموعه موسیقایی تمام می‌شود.

بهزاد عمرانی خواننده و گیتاریست گروه، آرش عمرانی پیانو و کیبورد، کیارش عمرانی گیتارباس، مانی مزکی سازهای بادی و جهانیار قربانی گیتار الکتریک گروه اصلی نوازندگان سومین آلبوم گروه «بمرانی» را تشکیل می دهند که تاکنون آلبوم های «اتوبوس قرمز» و «مخرج مشترک» را عرضه کردند. این در حالی است که روزبه فدوی، مهیار طهماسبی، روزبه اسفندارمز و سردار سرمست نوازندگان مهمان آلبوم هستند.

کد: 5001309464

زمان انتشار: چهارشنبه 8 دی 1395 06:33 ق.ظ

منبع: خبرگزاری مهر

تعداد نمایش: 21

درباره ما

 تلاش پایگاه آوای موسیقی ایران این است که به دور از مسائل تجاری و عوامگرایانه، پایگاهی باشد برای هنرمندان و علاقه مندان راستین موسیقی ، تا به صورت حرفه ای رویدادهای موسیقی را پیگیر باشند.


تمام حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی آوای موسیقی محفوظ است.

درج مطالب پایگاه با ذکر منبع مجاز است.

Copyright © 2014 - 2017 Ava24.ir. All rights reserved.

تماس با ما

شماره تماس: 75912 21 98 + (30 خط)

نمابر: 89770927 21 98 +

پست الکترونیکی:info@ava24.ir


سایت آوا24 توسط شرکت آریا وید میزبانی می شود.

طراحی و اجرای سایت توسط سایت بایک انجام شده است.

 

با ما همراه شوید در...

 


آوا 24

باشگاه تحلیلی خبری موسیقی

مجوز هیات نظارت بر مطبوعات: 93/300017 مورخ 11/12/93