گروه آوازی تهران با خوانندگی وحید تاج در تبریز روی صحنه رفت

گروه آوازی تهران با خوانندگی وحید تاج در تبریز روی صحنه رفت

گروه آوازی تهران به خوانندگی وحید تاج در تبریز روی صحنه رفت.

کنسرت گروه آوازی تهران به سرپرستی میلاد عمرانلو و خوانندگی وحید تاج در حالی در تالار پتروشیمی شهر تبریز برگزار شد که این گروه برای نخستین بار قطعه «آخشام ماهنيسى» از «توفیق قلی اف» را برای آذری زبان‌ها اجرا کرد.

این کنسرت دوشنبه 11 بهمن‌ماه سال جاری در دو سانس 18 و 21 برگزار شد و وحید تاج به‌عنوان خواننده در اجرای 4 قطعه گروه را همراهی کرد.

آهنگ محلى آذربايجانى «كوچلره سوسپميشام» با تنظيم ميلاد عمرانلو نخستین قطعه اجرایی در کنسرت تبریز بود و در ادامه قطعه «خوشه‌چین» با آهنگسازی روح ا... خالقى و «دختر كولى» با آهنگسازی عباس شاپورى و تنظيم شهرام توكلى با صدای وحید تاج اجرا شد تا گروه آوازی تهران گنجشک اشی‌مشی،متل قديمى با تنظيم همايون آرامفر را به گوش مخاطبان آذری خود برساند.

« What a wonderful world » ، « Sway »، « Heal the world » و « Takatakata » دیگر قطعات اجرایی توسط گروه آوازی تهران بود و در ادامه «پدرخوانده» و «نقاب زورو»  با تنظیم «حسین محمدی» به اجرا درآمد.

عکاس: امین گلکار

آهنگ محلى آذربايجانى «سارى گلين» و  «توى ماهنيسى» به آهنگسازی توفیق قلی اف و تنظیم میلاد عمرانلو که به اجرا درآمد و وحید تاج برای نخستین بار قطعه آذری «آخشام ماهنيسى» به آهنگسازی توفيق قلى اف و تنظيم عليرضا شريعتى را به گوش مخاطبان رساند و در آخر «خاک مهرآیین» با آهنگسازی علی‌اکبر قربانی و تنظیم مشترک با میلاد عمرانلو توسط تاج به‌عنوان حسن ختام کنسرت تبریز گروه آوازی تهران، اجرا شد.

این اجرا میزبان مهمانان چون عیسا غفاری، سیروس جمالی، اسفندیار قره باغی و ... بود.

پریسا دلفانی و پگاه عینکچی (سوپرانو 1)، نازنین روستا و سلماز جوانبخت (سوپرانو 2)، مهدیه صفدری و سمیرا دیلمقانی (آلتو 1)، یلدا نوری و صدف بهرام جاویدی (آلتو 2)، فرهاد خزری و کامران اروج زاده (تنور 1)، علی مسیبی 


پیوست ها

کد: 5001435001

زمان انتشار: چهارشنبه 13 بهمن 1395 05:12 ب.ظ

تعداد نمایش: 550

درباره ما

 تلاش پایگاه آوای موسیقی ایران این است که به دور از مسائل تجاری و عوامگرایانه، پایگاهی باشد برای هنرمندان و علاقه مندان راستین موسیقی ، تا به صورت حرفه ای رویدادهای موسیقی را پیگیر باشند.


تمام حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی آوای موسیقی محفوظ است.

درج مطالب پایگاه با ذکر منبع مجاز است.

Copyright © 2014 - 2017 Ava24.ir. All rights reserved.

تماس با ما

شماره تماس: 75912 21 98 + (30 خط)

نمابر: 89770927 21 98 +

پست الکترونیکی:info@ava24.ir


سایت آوا24 توسط شرکت آریا وید میزبانی می شود.

طراحی و اجرای سایت توسط سایت بایک انجام شده است.

 

با ما همراه شوید در...

 


آوا 24

باشگاه تحلیلی خبری موسیقی

مجوز هیات نظارت بر مطبوعات: 93/300017 مورخ 11/12/93